Przejdź do głównej treści
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Producent: UVEX (przejdź do produktów)

gogle narciarskie UVEX DOWNHILL 2000 S V WH R23/24

Przejdź do sekcji Opinie

Gogle uvex downhill 2000 S V zostały zaprojektowane specjalnie dla narciarzy o węższej twarzy i łączą w sobie wyjątkowo duże pole widzenia z bezstopniową regulacją automatycznego ściemniania, co zapewnia doskonałą widoczność - niezależnie od pogody.

Przejdź do pełnego opisu
Cena 829,90 zł
Zapytaj o produkt
szt.
Czas wysyłki: wysyłka do 48 godzin lub odbiór osobisty od ręki
Dostawa od 19,00 zł - Kurier (only Poland)

Dostępność:
mała ilość

Opis

Gogle uvex downhill 2000 S V zostały zaprojektowane specjalnie dla narciarzy o węższej twarzy i łączą w sobie wyjątkowo duże pole widzenia z bezstopniową regulacją automatycznego ściemniania, co zapewnia doskonałą widoczność - niezależnie od pogody.

Gogle narciarskie uvex downhill 2000 S V

Okulary uvex downhill 2000 S V wykorzystują innowacyjną technologię samoczynnego przyciemniania uvex variomatic® i automatycznie dostosowują się do zmieniających się warunków oświetleniowych, oferując wydajność przyciemniania transmisji światła widzialnego w warunkach od S1 (słabe światło) do S3 (silne światło). Podwójna soczewka jest wyposażona w powłokę przeciwmgielną uvex supravision® i oddychającą membranę wentylacyjną, co zwiększa wydajność odmgławiania.

Soczewka: mirror silver / variomatic® clear (S1–S3)

Transmisja światła: 60%-13%

Oprawka: white

Cechy:

  • 100% ochrony UVA, UVB, UVC
  • technologia uvex supravision® 
  • technologia uvex variomatic®
  • podwójne szyby sferyczne
  • pojedyncza welurowa pianka
  • membrana klimatyczna
  • technologia decentered lens
  • antypoślizgowy silikon na pasku
  • norma EN ISO 18527-1:2022

Technologie:

100% UV Protection: Dzięki zastosowaniu filtrów blokujących promienie UV bezpośrednio w surowcu, soczewki uvex skutecznie odfiltrowują 100% promieniowania UV o długości do 400 nm. Kompleksowa ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Jest to również podstawą nazwy naszej firmy: uv-ex = ultraviolet excluded.

uvex supravision®: Powłoka przeciwmgielna dla optymalnego widzenia podczas każdej pogody. Technologia ta zapewnia o 400% większą ochronę przed zaparowaniem w porównaniu do standardów rynkowych, zapewniając przejrzystość bez zaparowania do120 sekund. Powłoka uvex supravision® jest nakładana na wewnętrzną szybę gogli i zapobiega parowaniu nawet podczas dużych zmian temperatury.

uvex variomatic®: Soczewki uvex variomatic® zapewniają doskonałą ochronę i lepszą widoczność w każdych warunkach pogodowych. Szkła fotochromowe szybko reagują na zmieniające się warunki oświetleniowe i płynnie zmieniają kolor z jasnego na ciemny w zaledwie 25 sekund – noszenie zapasowej pary okularów przeciwsłonecznych to już przeszłość. Idealnie nadają się do biegania, jazdy na rowerze lub jazdy konnej.

Podwójna szyba: Design podwójnej szyby, z powłoką przeciwmgielną i izolującą warstwą powietrza, tworzącą filtr termiczny. Składa się z szyby przedniej i szyby osłaniającej.

Sferyczna szyba: Soczewka zakrzywiona jest w pionie jak i poziomie eliminując płaskie miejsca, w których odbija się światło, co minimalizuje efekt odblasku. Doskonałe pole widzenia peryferyjnego i mniejsze zniekształcenia w porównaniu z soczewkami cylindrycznymi. Powiększona objętość optymalizuje również zarządzanie klimatem wewnątrz gogli.

Technologia zdecentralizowanej soczewki (Decentered Lens): Szyby uvex klasy 1 wykonane metodą wtryskową z technologią zdecentralizowanej soczewki zapewniają wyraźny obraz bez zniekształceń. Technologia zapewnia realny obraz i sprawia, że oko się nie męczy.

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz