Przejdź do głównej treści
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
NORDICA

buty narciarskie NORDICA PROMACHINE 100 GW ANTHRACITE/GREY/RED R23/26

Przejdź do sekcji Opinie

Buty narciarskie Nordica Promachine 100 GW to idealne połączenie precyzji butów zawodniczych z wysokim komfortem użytkowania. Dzięki szerokości 98 mm oraz elastyczności na poziomie 100, model ten oferuje doskonałe czucie nart i reaktywność, pozostając jednocześnie wybaczającym błędy. Wyposażone w ocieplinę Primaloft® oraz system dopasowania Infrared, zapewniają ciepło i idealne przyleganie przez cały dzień na stoku.

Przejdź do pełnego opisu
Cena 1 899,00 zł

Wybierz wariant produktu:

Poszczególne warianty mogą różnić się ceną

Wybierz 305
Zapytaj o produkt
szt.
Czas wysyłki: wysyłka do 48 godzin lub odbiór osobisty od ręki
Dostawa od 19,00 zł - Kurier (only Poland)

Dostępność:
mała ilość

Opis

Buty narciarskie Nordica Promachine 100 GW – Precyzja i komfort w wersji Low Volume

Nordica Promachine 100 GW to najmiększy model z linii Promachine, który został zaprojektowany z myślą o narciarzach poszukujących najwyższej wydajności bez rezygnacji z wygody. Konstrukcja oparta na skorupie o szerokości 98 mm (low volume) sprawia, że buty są niezwykle responsywne i lekkie. Dzięki zastosowaniu sztywniejszego plastiku wzdłuż kręgosłupa skorupy, buty gwarantują doskonałą stabilność boczną oraz błyskawiczne przenoszenie energii na narty.

Warto podkreślić, że model ten jest dedykowany narciarzom o nieco lżejszej budowie ciała lub tym, którzy preferują bardziej płynną i mniej agresywną jazdę. Dodatkowo, technologia Infrared umożliwia pełną personalizację skorupy w newralgicznych punktach ucisku, co w połączeniu z termoformowalnym botkiem 3D zapewnia dopasowanie niemal „szyte na miarę”.

Najnowocześniejsze technologie dla Twojej wygody

Co więcej, buty Nordica Promachine 100 GW zostały wyposażone w zaawansowaną ocieplinę Primaloft® oraz materiał Isotherm. Dzięki temu stopa pozostaje sucha i ciepła nawet podczas całodniowych szaleństw w niskich temperaturach. Z kolei system Easy Entry Soft Flap sprawia, że zakładanie i zdejmowanie butów jest wyjątkowo proste, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Bezpieczeństwo i wygodę poruszania się poza trasą zwiększają podeszwy GripWalk®, które oferują naturalną przyczepność i ułatwiają chodzenie po śliskim podłożu. Pamiętaj jednak, że podeszwy te wymagają wiązań kompatybilnych z systemem GripWalk.

Dlaczego warto wybrać Nordica Promachine 100 GW?

  • Niska waga: Tylko 1650 g dla jednego buta, co redukuje zmęczenie nóg.
  • Izolacja Primaloft®: Najlepsza syntetyczna ocieplina dbająca o komfort termiczny.
  • Precyzyjne dopasowanie: Szerokość 98 mm gwarantuje doskonałe trzymanie stopy.
  • Technologia Infrared: Możliwość bezinwazyjnej modyfikacji skorupy w celu eliminacji ucisku.
  • Podeszwy GripWalk: Wyjątkowa przyczepność i naturalny krok podczas chodzenia.

Specyfikacja techniczna

Szerokość (Last) 98 mm (Narrow)
Flex (Twardość) 100
Waga (pół pary) 1650 g
Zakres rozmiarów 24.5 - 30.5
Podeszwy Gripwalk Extra-Grip
Materiał skorupy Bimat PU (Polyurethane)
Botek wewnętrzny Isotherm 3D Primaloft®

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz